Ankara Sincan'da faaliyet gösteren firmamız ekmek ve unlu mamuller üzerine hizmet vermektedir.

Beyaz ekmek, kepekli ekmek, çavdarlı ekmek, tam buğday ekmeği, tost ekmeği, hamburger ekmeği, sandviç ekmek, çiçek ekmek, baget ekmek, pide, simit, poğaça, pasta çeşitleri ve diğer unlu mamulleri Buhara Fırın'da bulabilirsiniz.

Hijyenik şartlarda güvenilir bir ortamda üretilen mamullerimiz, sağlıklı bir şekilde sofralarınıza ulaştırılmaktadır. Sağlık ve hijyenin yanı sıra lezzeti ile de ön plana çıkan ürünlerimiz, halkımız tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Alanında tecrübeli ve uzman ustalarımız tarafından özenle hazırlanan ekmeklerimiz ve diğer unlu mamullerimiz zengin çeşitleri ile raflarımızda yerini almaktadır. İmalatımız, ilgili mevzuat ve standartlara uygun şekilde yapılmaktadır. Her damak tadına uygun ekmek çeşidini Buhara Fırın'da bulmanız mümkündür. 

Müşteri memnuniyeti ilk prensibimiz olup, tüm talep ve önerileriniz değerlendirilmekte ve çalışmalarımıza yön vermektedir. Tüm ekmek çeşitleri, pide, simit, poğaça, pasta çeşitleri ve diğer unlu mamullerde Ankaralılara özenle ve güvenle hizmet vermekteyiz.

Amacımız, sağlıklı, hijyenik, güvenilir ve lezzetli ürünlerimizle sofralarınızda yıllarca yer almaktır.

Beyaz ekmek, kepekli ekmek, çavdarlı ekmek, tam buğday ekmeği, tost ekmeği, hamburger ekmeği,
Fırın Buhara'da bulabilirsiniz.
sandviç ekmek, çiçek ekmek, baget ekmek, pide, simit, poğaça, pasta çeşitleri ve diğer unlu mamulleri
Fırın Buhara